Cala di Volpe, Itálie, Golfové-Zájezdy.cz

Cala di Volpe


Země:

Itálie
Lokalita:Sardinie
Popis:Jeden z nejluxusnějších hotelů v exklusivní části Sardinie - Costa Smeralda se rozprostírá podél zátoky hrající všemy odstíny modré a zelené. Hotel je postaven ve stylu sardénské vesnice a nabízí svým klientům dokonalé soukromí a prvotřídní služby. Letiště v Olbii je vzdáleno 30 km.

V hotelu je možné využít 2 restaurace, piano bar, bar Atrium a bar Pontlie. K dispozici je zde venkovní bazén, 3 tenisové kurty, soukromá pláž, pronájem lodí, jachetní přístav, fitness sentrum, putting green, welness centre, butik, obchod se suvenýry a beauty salon. Golfistům slouží nedaleké 18 jamkové hřiště Pevero Golf Club.

Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, vysoušečem vlasů, sejfem, minibarem, telefonem, televizí a balkonem nebo terasou. K dispozici je i 16 Junior suites a 3 ložnicove presidentské apartmá se soukromým bazénem.

Typ ubytování:hotel
Poloha:Do 100 metrů od pláže
Úroveň:5*
Vybavení:
Sport v místě:
Sport v okolí:


fotografie hotelu

Cala di Volpe  1Cala di Volpe  2Cala di Volpe  3Cala di Volpe  4Cala di Volpe  5Cala di Volpe  6Cala di Volpe  7Cala di Volpe  8Cala di Volpe  9

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
Počet osob
Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
 
*Telefon / Mobilní telefon:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:
odeslat

Hřiště

Pevero Golf Club

Pevero Golf Club

Země: Itálie
Lokalita: Sardinie
Par: 72
Počet jamek: 18


x
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.