Berjaya Tioman Beach Resort, Malajsie, Golfové-Zájezdy.cz

Berjaya Tioman Beach Resort


Země:

Malajsie
Lokalita:Ostrov Tioman
Popis:Poloha:Největší a nejkomfortnější hotel na Tiomanu je rozprostřen podél krásné dlouhé pláže z čisťounkého žlutavého písku, s pozvolným vstupem do vody umožňujícím jak bezpečné koupání dětí, tak plavání již nedaleko břehu. Milovníci šnorchlování zejména ocení malý skalnatý ostrůvek cca 300 metrů od břehu. Rozsáhlý areál je ohraničen na jedné straně pláží, a na druhé vynikajícím osmnáctijamkovým golfovým hřištěm. Dělítkem je malá říčka: Blíže k příjezdu je centrální budova s velkou lobby, recepcí a administrativní částí včetně přepážek s internetem, aktivitami, leteckou společností, obchůdkem a malým restaurantem. V této části se rovněž nachází plážový restaurant (večer hudba, barbecue) a bar, menší bazén, a potápěčské středisko. Druhé části vévodí hlavní restaurant „Sri Nelayan“, velký bazén s jacuzzi a malým tobogánem, a je zde umístěna většina ubytovacích kapacit.
Pokoje:Cca 400 pokojů je rozděleno do 4 kategorií. Executive Family jsou největší (1 king-size a 1 další postel) a nejkomfortnější, určené především pro rodiny. Jsou umístěny v přízemních pavilonech po stranách centrální budovy, dále od pláže, a mají společnou terasu podél celého bloku. Standard jsou malé přízemní vilky (vždy 1 vilka = 1 pokoj) mezi centrální budovou a golfovým hřištěm a jsou určeny méně náročným zájemcům. Druhou část tvoří typické vilky se 4 pokoji (2 nahoře + 2 dole) dvou kategorií: Převažují velmi příjemné Superior, z nichž několik (za příplatek) je přímo u pláže. Náročnějším jsou určeny větší Deluxe – tyto vilky jsou všechny přímo u pláže. Všechny kategorie jsou vybaveny, klimatizací, ventilátorem, K/WC, TV se sat. příjmem (CNN) a in-house video, minibarem, telefonem. S výjimkou Exec. Family je vždy vlastní terasa/balkon. Vzhledem k velikosti pokojů se přistýlka pro další osobu doporučuje pouze do kategorií Deluxe a Executive Family – Superior lze rovněž, ale nutno počítat se stísněnějším prostorem.
Aktivity:Hotel této kategorie zajišťuje řadu zábavných, hudebních a animačních programů, plážové a vodní sporty, tenis, golf, potápění (PADI). Vzhledem k hornatému charakteru ostrova se pořádají průvodcované trekkingy do vnitrozemí.
Typ ubytování:hotel
Poloha:Přímo u pláže
Úroveň:3* plus
Vybavení:společenská místnost, směnárna, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, obchůdky, jacuzzi, internet, cestovní kancelář, bazén, bar, animační programy
Sport v místě:vodní sporty, treking, tenis, šnorchlování, potápění, golf, bazén
Sport v okolí:golf


Pokoje

Typ pokoje:hotelový pokoj
Druh pokoje:Dvoulůžkový pokoj
Počet osob:2 os.
Vybavení pokoje:balkon, klimatizace, koupelna, minibar, satelit, sprcha, telefon, televize, terasa, video přehrávač, WC
Typ pokoje:deluxe
Druh pokoje:Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Počet osob:3 os.
Vybavení pokoje:balkon, klimatizace, koupelna, minibar, satelit, sprcha, telefon, televize, terasa, video přehrávač, WC
Typ pokoje:executive
Druh pokoje:Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Počet osob:3 os.
Vybavení pokoje:klimatizace, koupelna, minibar, satelit, sprcha, telefon, televize, video přehrávač, WC
Typ pokoje:superior
Druh pokoje:Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Počet osob:3 os.
Vybavení pokoje:balkon, klimatizace, koupelna, minibar, satelit, sprcha, telefon, televize, terasa, WC


fotografie hotelu

Berjaya Tioman Beach Resort 1Berjaya Tioman Beach Resort 2Berjaya Tioman Beach Resort 3Berjaya Tioman Beach Resort 4Berjaya Tioman Beach Resort 5Berjaya Tioman Beach Resort 6Berjaya Tioman Beach Resort 7Berjaya Tioman Beach Resort 8Berjaya Tioman Beach Resort 9Berjaya Tioman Beach Resort 10Berjaya Tioman Beach Resort 11Berjaya Tioman Beach Resort 12Berjaya Tioman Beach Resort 13Berjaya Tioman Beach Resort 14Berjaya Tioman Beach Resort 15

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
Počet osob
Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
 
*Telefon / Mobilní telefon:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:
odeslat

Hřiště

Tioman Island Golf Club

Tioman Island Golf Club

Země: Malajsie
Lokalita: Ostrov Tioman
Par: 72
Počet jamek: 18


x
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.