Constance Lémuria, Seychely, Golfové-Zájezdy.cz

Constance Lémuria


Země:

Seychely
Lokalita:Praslin
Popis:Naše mínění:
Jeden z nejoblíbenějších seychellských hotelů klientů naší CK. V hodnocení je vždy pozitivně zmiňován dobrý servis, kvalitní ubytování a velmi dobré gastroslužby. Velkým plusem hotelu je poloha u jedné větší, jedné středně velké a jedné kouzelné malé pláže (Anse Georgette), kde si každý vybere své oblíbené místo. Pro golfisty je to jediná (a jedinečná) volba na Seychellských ostrovech.

Poloha:
Anse Kerlan na západě ostrova Praslin - mezi třemi překrásnými plážemi, s malebnými zalesněnými pahorky v pozadí.

Spojení:
a) Letecky z Mahé cca 15 minut na letiště Praslin a cca 10 minut transfer.
b) Rychlým ferry Cat Cocos cca hodinu z Mahé do Baie Ste. Anne jetty a cca 20-30 minut transfer.
...varianta b) je levnější, je však hůře koordinovatelná s přílety a odlety dálkových linek na Mahé.

Hotel:
Luxusní resort s vysokým standardem služeb, patřící do skupiny nejkrásnějších hotelů a restaurací světa "Relais+Chateaux" je postaven z přírodních materiálů (kámen, vzácné dřevo) a jeho vzhled je přizpůsoben okolní vegetaci. K dispozici je hlavní restaurant "The Legend" s překrásným výhledem na zátoku, s mezinárodními bufety i samostatnou indickou sekcí. V a-la-carte restauraci "The Beach Bar+Grill" si vychutnáte čerstvě nalovené ryby a kreolské speciality z mořských plodů, v "The Seahorse" luxusní menu spojující to nejlepší ze seychellské a franc. kuchyně. jejich služby doplňuje hlavní bar, pool bar, plážový bar a lounge. Bazén s lehátky, osuškami a slunečníky je kaskádovitě rozdělen na tři terasy. Ve VIP Lounge bezplatné připojení na internet (WiFi), příjezdová/odjezdová lounge se sprchami a WC (pro klienty, kteří dorazí před oficiálním ubytováním či s pozdějším odjezdem). Vše doplňuje knihovna s půjčovnou CD/DVD, kadeřnictví, sportovní potřeby, butik a - pro náročné - helipad v areálu hotelu. Dětský "Turtle Club" (4-12 let).

Pokoje:
88 Junior Suites (základní kategorie, cca 52m2) vždy po několika v jednopatrových pavilonech. Vždy 2 suites mají kromě vlastního vchodu ještě jedny venkovní dveře, takže jelze zkombinovat pro rodiny. Uvnitř je obývací kout, koupelna (vana, sprchový kout, WC, fén, župany), Sat-TV, Apple Mac Mini Entertaiment System s přípojkou na iPod, telefon, přípojka na internet (zdarma), klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, balkon či terasa. Všechny suites jsou orientovány k moři. 8 Senior Suites má zhruba dvojnásobné proporce (oddělenou ložnici a obývací část), vybavení obdobné jako u Junior Suites. Junior Suites umožňují max. ubytování 2 dospělých a 1 dítěte do 11 let, Senior Suite max. 3 dospělých. Nejnáročnějším slouží 8 privátních Pool Villas (včetně zahrady a vlastního bazénku až 725m2), mají 1, 2 nebo 3 ložnice a jsou vybaveny podobně jako Senior Suites. Vyplatí se spíše rodinám (platí se vždy za celou vilu). Žádná ubytovací část není od pláže více než 20 metrů.

Aktivity:
Denně decentní večerní zábava. V ceně plachetnice, windsurfing, šlapadla, šnorchlování, kajaky, aerobik, fitness, skupinová jóga, tenis, kola. Za poplatek potápění (PADI), rybaření na volném moři, sportovní instruktoři.

Golf:
Jediné hřiště na Seychellech - 18 jamek, Par 70, 5.556m. Hoteloví hosté mají green fee v ceně, golfcart cca 50 EUR.

Lázně:
Vynikající Le Spa de Constance a Shisheido Pavillon - v ceně sauna, pára, whirpool. Za úhradu masáže a a další procedury.

Stravování:
Základní cena je se snídaní (buffet) v "The Legend", možno doplatit na polopenzi (večeře buffet v "The Legend" nebo výběr z menu v ostatních restaurantech).
Typ ubytování:hotel
Poloha:Přímo u pláže
Úroveň:5*
Vybavení:24-hod.servis
Sport v místě:bazén
Sport v okolí:


Pokoje

Typ pokoje:hotelový pokoj
Druh pokoje:Dvoulůžkový pokoj
Počet osob:2 os.
Vybavení pokoje:balkon, klimatizace, minibar, telefon, terasa, WC, cd přehrávač, koupelna, trezor, televize, video přehrávač


fotografie hotelu

Constance Lémuria Villa 1Constance Lémuria 2Constance Lémuria 3Constance Lémuria Villa 4Constance Lémuria Villa 5Constance Lémuria 6Constance Lémuria 7Constance Lémuria 8Constance Lémuria 9Constance Lémuria 10Constance Lémuria 11Constance Lémuria Junior Suite 12Constance Lémuria Villa 13Constance Lémuria Villa 14Constance Lémuria Villa 15Constance Lémuria Spa Shisheido 16Constance Lémuria Golf 17Constance Lémuria Golf 18Constance Lémuria 19Constance Lémuria 20Constance Lémuria 21Constance Lémuria 22Constance Lémuria Golf 23Constance Lémuria Junior Suite 24Constance Lémuria Junior Suite 25Constance Lémuria Junior Suite 26Constance Lémuria Junior Suite 27Constance Lémuria Spa Shisheido 28Constance Lémuria Senior Suite 29Constance Lémuria Senior Suite 30Constance Lémuria Senior Suite 31Constance Lémuria 32Constance Lémuria 33Constance Lémuria 34Constance Lémuria Golf 35Constance Lémuria Villa 36Constance Lémuria Villa 37Constance Lémuria 38Constance Lémuria 39Constance Lémuria Spa Shisheido 40Constance Lémuria Spa Shisheido 41Constance Lémuria Spa Shisheido 42Constance Lémuria Villa 43Constance Lémuria Villa 44Constance Lémuria Villa 45Constance Lémuria Villa 46Constance Lémuria 47Constance Lémuria 48Constance Lémuria 49Constance Lémuria 50Constance Lémuria 51Constance Lémuria 52Constance Lémuria 53Constance Lémuria 54Constance Lémuria 55Constance Lémuria 56Constance Lémuria 57Constance Lémuria 58Constance Lémuria 59Constance Lémuria 60

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
Počet osob
Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
 
*Telefon / Mobilní telefon:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:
odeslat

Hřiště

Lemuria GC

Lemuria GC

Země: Seychely
Lokalita: Praslin
Par: 70
Počet jamek: 18


x
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.