Gloria Golf Resort, Turecko, Golfové-Zájezdy.cz

Gloria Golf Resort


Země:

Turecko
Lokalita:Belek
Popis:Popis a poloha
Tento luxusní hotel je umístěn v nádherném prostředí u řeky Acisu s přístupem k moři přes menší most. Písečná pláž s drobnými kamínky je u hotelu, kam se dostanete příjemnou procházkou po rozlehlé zahradě. Hotel je součástí komplexu s hotelem Gloria Verde. Tyto 2 hotely jsou spojeny 2,5 kilometrovou stezkou vedoucí okolo hotelového golfového hřiště. Vzdálenost na letiště je cca 42 km. Centrum města Alanya je vzdáleno cca 50 kilometrů.

Ubytování a stravování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny satelitním televizorem, rádiem, centrální klimatizací, vlastním příslušenstvím, minibarem a trezorem. Pokoje mají balkón s výhledem na moře, do zahrady a okolí. K dispozici jsou též studia, apartmány a luxusní rodinné vily. Stravování je formou polopenze bufetovým způsobem s možností výběru stravování a’la carte.

Sport a zábava
V tomto hotelu se rozhodně nudit nebudete. Každý si vybere z široké škály sporotvních aktivit. Fitness, fotbal, vodní gymnastika, katamarán, ringo, vodní lyžování, potápění, šnorchlování, tenis, lezecká stěna, bungee trampolína, volejbal, aerobic, taneční lekce, bowling a mnoho dalšího.
Typ ubytování:hotel
Poloha:Přímo na pláži
Úroveň:5*
Vybavení:vodní park, solárium, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, parní lázně, nosič zavazadel, masáže, lázně turecké, konferenční místnost, kinosál, jacuzzi, hotelový trezor, fitness, dětský klub, biliár, bazén pro děti, bazén, animační programy, 24-hod.servis
Sport v místě:tenis, stolní tenis, golf, fitness, dětské hřiště, biliard, bazén
Sport v okolí:potápění, golf


fotografie hotelu

Gloria Golf Resort 1Gloria Golf Resort 2Gloria Golf Resort 3Gloria Golf Resort 4Gloria Golf Resort 5Gloria Golf Resort 6Gloria Golf Resort 7Gloria Golf Resort 8Gloria Golf Resort 9Gloria Golf Resort 10Gloria Golf Resort 11

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
Počet osob
Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
 
*Telefon / Mobilní telefon:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:
odeslat

Hřiště

Gloria Golf Club - New

Gloria Golf Club - New

Země: Turecko
Lokalita: Belek
Par: 72
Počet jamek: 18

Gloria Golf - Old

Gloria Golf - Old

Země: Turecko
Lokalita: Belek
Par: 72
Počet jamek: 18

Gloria Verde

Gloria Verde

Země: Turecko
Lokalita: Belek
Par: 36
Počet jamek: 9


x
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.