Gloria Serenity, Turecko, Golfové-Zájezdy.cz

Gloria Serenity


Země:

Turecko
Lokalita:Belek
Popis:Popis a poloha
Velmi kvaliltní hotel s vynikající kuchyní a prvotřídní polohou přímo u písečné pláže a golfových hřišť Gloria se nachází cca 7 km od Beleku. Letiště v Antalyii je vzdálené cca 40 km.

Vybavení hotelu
Resort je tvořen 2 hlavními budovami a komplexem vil v zahradě. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů, hlavní restaurace, 3 restaurace à la carte (asijská, francouzská, turecká), kino, konferenční místnosti, kadeřník, obchůdky. Součástí hotelu jsou také 2 bazény, dětské brouzdaliště, aquapark. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Hotelové lázeňské centrum Serenity Spa Centrum (3 000 m2) nabízí vnitřní bazén, masáže, saunu, páru a široký výběr relaxačních a regeneračních procedur.

Ubytování
Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, vysoušečem vlasů, sat. televizí, telefonem, centrální klimatizací, minibarem, trezorem a balkonem nebo terasou. K dispozici je také široká nabídka ubytování ve vilách.

Sport a zábava
V hotelu je k dispozici spousta sportovního vyžití: tenis, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, fotbal, basketbal, bowling, výuka tenisu, minigolf, centrum pilates, vodní sporty na pláži. Golf na hotelových hřištích Gloria Old, New a Verde nebo na dalších hřištích v okolí.

Typ ubytování:hotel
Poloha:
Úroveň:5*
Vybavení:obchůdky, masáže, lázně, konferenční místnost, kinosál, kadeřnictví, internet, dětský klub, bazén pro děti, bazén, bar
Sport v místě:vodní sporty, potápění, plážový volejbal, golf, dětské hřiště, bowling, bazén, basketbal
Sport v okolí:


fotografie hotelu

Gloria Serenity  1Gloria Serenity  2Gloria Serenity  3Gloria Serenity  4Gloria Serenity  5Gloria Serenity  6Gloria Serenity  7Gloria Serenity  8Gloria Serenity  9

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
Počet osob
Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
 
*Telefon / Mobilní telefon:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:
odeslat

Hřiště

Gloria Golf - Old

Gloria Golf - Old

Země: Turecko
Lokalita: Belek
Par: 72
Počet jamek: 18

Gloria Golf Club - New

Gloria Golf Club - New

Země: Turecko
Lokalita: Belek
Par: 72
Počet jamek: 18

Gloria Verde

Gloria Verde

Země: Turecko
Lokalita: Belek
Par: 36
Počet jamek: 9


x
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.