Riviera Golf REsort, Itálie, Golfové-Zájezdy.cz

GOLF - Itálie - Riviera Golf REsort

Země:Itálie
Lokalita:Emilia Romagna
Počet jamek:9
Par:36
Poplatek:
Navrhl:Luigi Rota Caremoli
Sezóna:Březen, Duben, Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen, Listopad,
Náš názor:
Popis:
Hřiště se nachází pouhýcg pár klilometrů od Riccione. Je obklopeno zelení a a krásnou přírodou mezi řekou Conca a prvními liniemi kopců, které se pozvolna zvedají do dáli. Hřiště je dlouhé 3 210 metrů a je zakončeno krásnou poslední 590 m dlouhou jamkou par 5.

Golfové balíčky

ITÁLIE // EMILIA ROMAGNA // HOTEL LE PALME 4* SUP // MILANO MARITTIMA // 7 NOCÍ & 5 GREEN FEES

Země: Itálie
Lokalita: Emilia Romagna
Popis: Cena zahrnuje: - 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji v htl. Le Palme - 7x snídaně formou bufetu - 5 green fees na 18 jamkových golfových hřištích Adriatic GC Cervia (1 km), Rimini GC (35 km) a Riviera GC (50 km) - pojištění léčebných výloh v zahraničí - pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje: - připojištění Optimal á 390,- Kč - dopravu do místa pobytu - příplatek za 7 večeří á 5.530,- Kč Na vyžádání je možné pobyty zajistit i * na kratší nebo delší dobu * s vyšším nebo nižším počtem green fees * leteckou přepravu s ČSA do Bologně * pronájem auta na dobu pobytu
Cena od: 17000,- Kč

Nezávazná poptávka

Termín:
   
Počet osob
Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
 
*Telefon / Mobilní telefon:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:
odeslat
x
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.